Nazywamy się Ester i Marco. Jesteśmy włoskim małżeństwem, a dokładnie pochodzimy z jednego z najpiękniejszych regionów Italii, a mianowicie Piemontu. Odkąd pamiętamy kochamy naturę. W słonecznej Italii byliśmy rolnikami oraz hodowcami różnego rodzaju zwierząt. 

Niestety musieliśmy wyjechać z Włoch, ponieważ większość terenów rolniczych w Piemoncie jest coraz częściej zabudowywana autostradami i różnego rodzaju inwestycjami budowlanymi.  Tym samym nie ma miejsca już na gospodarstwa działające zgodnie z harmonią natury i rytmami pór roku. 

Takie zdrowe podejście do rolnictwa można jeszcze spotkać na wschodzie Unii Europejskiej. I właśnie spotkaliśmy je przypadkowo 10 lat temu w maleńkiej i jednocześnie malowniczej miejscowości Żyznów w pobliżu Strzyżowa na Podkarpaciu. To tu z dala od wielkiej cywilizacji odnaleźliśmy nasz mały raj, w którym kupiliśmy zabytkowy, ponad 100-letni dom
i 10 hektarów pola, na którym uprawiamy zboża, owoce, warzywa i zioła, a także zajmujemy się hodowlą zwierząt. Wszystko to zgodnie z poszanowaniem środowiska naturalnego.
I wiecie, co? Jesteśmy z tego powodu prawdopodobnie najszczęśliwszymi Włochami mieszkającymi w Polsce
wesola_farma_logo_color_new

WESOŁA FARMA

Żyznów 129, 38-111 Żyznów , Podkarpacie
Telefon – (+48)667 067 053, (+48)730 955 993
Email – pagliaraester@gmail.com

NAPISZ DO NAS

    Facebook